Sítotisk

Vyrobíme sítotiskem jakékoliv samolepky plastové i papírové. Používáme vhodné podkladové materiály určené pro sítotisk od současných předních výrobců a renomovaných firem, zaručující vysokou kvalitu a trvanlivost. Ve spojení s naším řezacím plotrem Summasing D 610 PRO, s optikou jsou naše samolepky vyřezány s přesností, která není možná na obyčejných řezacích plotrech. Využíváme též speciálních folií např. plombovací a ochranné folie, nebo folie statické tj. bez lepidla. Sítotiskem potiskneme trička, různé reklamní předměty. Potisky na plasty, např. cedulky k rostlinám, popisky do prodejen, výrobní etikety, čárové kódy, potisky dřeva i kovu např. různé ovládací panely.

Reklamní Textil

Dodáváme  reklamní textil - pánská, dámská, dětská trika, polokošile, bundy, vesty, větrovky, mikiny, ve spolupráci s firmou Adler je možný i jiný design výrobku dle Vašeho přání. Technologie: sítotisk, tampoprint, laser, ražba, výšivka.

Online Katalog textilu

Reklamní cedule

 K výrobě používáme převážně velmi kvalitní řady 5.-7. letých fólií. Na u nás zhotovenou grafiku a polep poskytujeme tři roky záruku. Realizujeme reklamní polepy všech dopravních prostředků /os. auta, autobusy, nákladní auta aj./ Výlohy, světelné panely, reklamní štíty na domy, cedule, malé informativní cedulky, směrovky, šipky. Vyřezané nápisy lze doplnit velmi kvalitním velkoformátovým fotorealistickým tiskem. Jsme plně soběstační výrobci reklamy - navrhneme grafiku a naši profesně zdatní zaměstnanci ji odborně nalepí.

Digitální tisk

  Pro tisk používáme technologii Mutoh Rockhopper II. Nabízíme kombinaci dobré venkovní odolnosti a vysoké fotorealististické kvality vhodné pro interiérové, exteriérové a prezentační tisky. Tiskárny Rockhopper využívají tzv. eco-solvent inkoust, který dosahuje životnosti v interiéru až 3 roky bez laminace, s laminací je trvanlivost média prodloužena v exteriéru až na 7let.

Online Katalogy

Katalogy textilu, reklamy atd.

Přejít na online katalogy

Příprava tiskových dat

Kvalita tiskových dat

Vyžadujeme 
následující

Naše vytvořená práce.