Sítotisk

Vyrobíme sítotiskem jakékoliv samolepky plastové i papírové. Používáme vhodné podkladové materiály určené pro sítotisk od současných předních výrobců a renomovaných firem, zaručující vysokou kvalitu a trvanlivost. Ve spojení s naším řezacím plotrem s optikou jsou naše samolepky vyřezány s přesností, která není možná na obyčejných řezacích plotrech. Využíváme též speciálních folií např. plombovací a ochranné folie, nebo folie statické tj. bez lepidla. Sítotiskem potiskneme trička, různé reklamní předměty. Potisky na plasty, např. cedulky k rostlinám, popisky do prodejen, výrobní etikety, čárové kódy, potisky dřeva i kovu např. různé ovládací panely.

Reklamní Textil

Dodáváme  reklamní textil - pánská, dámská, dětská trika, funkční textil, polokošile, bundy, vesty, mikiny, ve spolupráci s firmou Malfini - Adler. Možný i jiný design výrobku dle Vašeho přání. Technologie: sítotisk, tampoprint, laser, ražba, výšivka.

Online Katalog textilu

Reklamní cedule

 K výrobě používáme převážně velmi kvalitní řady 5.-7. letých fólií. Na u nás zhotovenou grafiku a polep poskytujeme tři roky záruku. Realizujeme reklamní polepy všech dopravních prostředků /os. auta, autobusy, nákladní auta aj./ Výlohy, světelné panely, reklamní štíty na domy, cedule, malé informativní cedulky, směrovky, šipky. Vyřezané nápisy lze doplnit velmi kvalitním velkoformátovým fotorealistickým tiskem. Jsme plně soběstační výrobci reklamy - navrhneme grafiku a naši profesně zdatní zaměstnanci ji odborně nalepí.

Digitální tisk

  Velkoformátový tiskový plotr, který používáme u nás, je s novou ECO technologií HP Latex 335. Nabízíme kombinaci vysoké venkovní odolnosti a fotorealistické kvality vhodné pro interiérové, exteriérové a prezentační tisky. Tiskárny HP využívají inkoust, který dosahuje životnosti v interiéru až 3 roky bez laminace, s laminací bývá trvanlivost média prodloužena v exteriéru až na 7let. Používáme kvalitní média.   Šíře potiskovaných médií je od jednoduchých a speciálních vinylů, papíru LWC, bannerů Standard, Profi, Backlity i Meshe, až po malířské plátno Canvas.  

Online Katalogy

Katalogy textilu, reklamy atd.

Přejít na online katalogy

Příprava tiskových dat

Kvalita tiskových dat

Vyžadujeme 
následující

Naše vytvořená práce.